Olej na ochranu vlasov 30 ml

 
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Obsahuje prírodné oleje, ktoré pomáhajú chrániť pramene vlasov pred poškodením teplom a krepatením.

Dostupnosť Skladom - odosielame ihneď (>5 ks)
€29    
Kód tovaru 850
Značka Scandinavian Biolabs®
Kategória E-shop
 

Inšpirovaní prírodou, vybrali sme tie najvhodnejšie prísady, ktoré pomáhajú vyživovať akýkoľvek typ vlasov. Starostlivo vyvinutý odborníkmi so zmesou prírodných olejov, ktorých cieľom je poskytnúť vlhkosť a pomôcť chrániť pramene vlasov pred poškodením teplom a krepovatením. Neobsahuje silikóny a arómy.

 

Pomáha podporovať hydratáciu vlasov

Zabraňuje krepovateniu

Ochrana pred poškodením teplom

Dermatologicky testované a vyrobené v Dánsku

 

Účinné aktívne zložky

Formulované s účinnými kvalitnými ingredienciami. Každá aktívna zložka bola vybraná na základe prísneho prehľadu vedeckej literatúry a všetky zložky boli hodnotené v laboratóriu tretej strany, aby sa zabezpečila najvyššia kvalita. Všetky ingrediencie sú 100% vegánske. Zloženie produktu je inšpirované prírodou, pričom mnohé z aktívnych zložiek sú buď prírodného pôvodu alebo vyrobené tak, aby napodobňovali presne rovnakú molekulárnu štruktúru.

Hydratácia

Olej z jadier Argania Spinosa

100% prírodný, tento olej sa vyrába mechanickým lisovaním suchého jadra arganového stromu. Oleje bohaté na mastné kyseliny môžu pomôcť znížiť lámavosť a štiepenie končekov.

 

Ochrana

 

Olej z Katránu etiopského

Katránu etiopského (Crambe abyssinica) je olejnatá plodina patriaca do čeľade kapustovité. Je dobrým zdrojom mastných kyselín, ako je kyselina olejová a linolová. Pri lokálnej aplikácii sa predpokladá, že mastné kyseliny pomáhajú podporovať hydratáciu a ochranu vlasového vlákna.

Obnova

Vitamín E (tokoferol)

Tokoferol je esenciálny vitamín rozpustný v tukoch a antioxidant, ktorý môže pomôcť chrániť našu pokožku a vlasy pred poškodením. UV lúče zo slnka a vystavenie životnému prostrediu môžu zvýšiť tvorbu voľných radikálov vo vlasoch. Vitamín pomáha znížiť tento negatívny vplyv.

 

OTÁZKY A ODPOVEDE

Sú v oleji na ochranu vlasov silikóny?

Nie, olej na ochranu vlasov využíva rastlinné alternatívy.

Je olej na ochranu vlasov dermatologicky testovaný?

Áno, náplasťové testy boli vykonané pod dermatologickou kontrolou na skupine 25 dobrovoľníkov s normálnou pokožkou. V testovanej skupine dobrovoľníkov sa nevyskytli žiadne podráždenia ani alergické reakcie.

Sú produkty bez alergénov?

Aj keď sú všetky naše produkty dermatologicky testované, nie sú bez alergénov. Eukalyptový olej (limonén) má senzibilizačné vlastnosti, čo znamená, že môže u niektorých jedincov vyvolať alergie. Dôrazne sa odporúča skontrolovať všetky zložky predtým, ako šampón začnete používať, aby ste sa uistili, že netrpíte žiadnou alergiou na uvedené zložky.

Ak si nie ste istý, vykonajte pred aplikáciou náplasťový test. Ak chcete vykonať náplasťový test, jednoducho naneste malé množstvo produktu na čistú oblasť pokožky predlaktia a po 24 hodinách oblasť opláchnite. Ak kedykoľvek počas testu spozorujete začervenanie, svrbenie, pľuzgiere alebo podráždenie, produkt nepoužívajte.

Je vhodný pre všetky typy vlasov?

Zatiaľ čo vlasový olej je vhodný pre všetky typy vlasov, je zvlášť vhodný pre dlhé vlasy.

Bude vlasový olej tvoriť moje vlasy ťažšie?

Olej na ochranu vlasov bol vyvinutý, aby bol ľahký. Môže byť však ťažší ako bežné vlasové oleje, pretože namiesto silikónov používa rastlinné alternatívy.

Ochraňuje olej na ochranu vlasov vlasy pre teplom a UV žiarením?

Olej na ochranu vlasov obsahuje zložku Campestris/Aleurites Fordi Oil Copolymer. Ukázalo sa, že zložka pomáha chrániť vlasový kmeň pred teplotami až do 230 °C a olej na ochranu vlasov používa koncentráciu odporúčanú dodávateľom.

 

Olej na ochranu vlasov z ekologických dôvodov neobsahuje konvenčné UV filtre.

Zloženie: Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Phytosterols, Argania Spinosa Kernel Oil, Brassica Campestris/Aleurites Fordi Oil Copolymer, Tocopherol (vitamin E).

Použitie: 1. Naneste 1-3 kvapky do dlaní a rozotrite, aby sa olej zohrial. 2. Jemne prejdite rukami cez pramene vlasov. 3. Vlasy upravte alebo vyčešte podľa želania. 

Upozornenie: len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Ak dôjde k podráždeniu, prestaňte používať a ak podráždenie pretrváva, vyhľadajte zdravotnú pomoc. Držte mimo dosahu detí.

Minimálna trvanlivosť do: uvedené na fľaši

Vyvinuté a vyrobené v Dánsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: