Doprava a platba

Pri zaslaní do SR a ČR platia ceny (za osobitných podmienok zasielame aj do Rakúska, Maďarska a Poľska):

Prepravca V rámci SR Do ČR
stiahnuť (1) 4,95 € 130 Kč
logo Packeta 3,50 € *99 Kč

* DPD dobierka: +0,90 €, Packeta dobierka: +0,60 €

Pri nákupe nad 50 € (1370 Kč) je doprava zadarmo.

Uvedené ceny platia pre Slovenskú republiku a Českú republiku. V prípade akýchkoľvek zmien Vás budeme kontaktovať.

 

PLATBA ZA TOVAR

V internetovom obchode www.kolagendrink.sk môže kupujúci uhradiť kúpnu cenu týmto spôsobom:

Platba kartou online - nakupovanie u nás je naozaj jednoduché. Vďaka rozvoju internetového bankovníctva sa celý platobný proces skrátil na minimum. Platba kartou online prostredníctvom platobnej brány GoPay vám umožňuje zaplatiť prostredníctvom platobnej karty priamo na náš účet v priebehu niekoľkých sekúnd. Vďaka tomu sa doručenie vašej objednávky urýchli. Za platbu kartou online nie je účtovaný žiadny dodatočný poplatok.

Google Pay - Google Pay spája všetky spôsoby platieb cez Google. Viac o Google Pay tu.

Dobierka - peniaze za tovar zaplatíte až pri prevzatí tovaru poštovému doručovateľovi, kuriérovi, alebo na pošte. Kupujúci môže uhradiť platbu za dobierku v hotovosti, alebo v prípade doručenia kuriérom aj platobnou kartou. Táto služba je dostupná len v SR.

Nákup na splátky - Ahoj. Viac tu.

DORUČENIE TOVARU

kuriér spoločnosti DPD - Zásielka Vám bude doručená na druhý pracovný deň po podaní zásielky v rámci Slovenskej republiky. V rámci Českej republiky bude zásielka doručená do troch pracovných dní po podaní zásielky. Zásielky podávame na odoslanie zvyčajne v deň prijatia objednávky, pokiaľ to je do 10:00 hod do obedu, v ojedinelých prípadoch na druhý pracovný deň od prijatia objednávky. Zákazník, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke. V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe.

Packeta: 80% zásielok dorazí už do druhého dňa. Dobu doručenia negarantujeme, ale urobíme maximum pre to, aby sme vašu zásielku doručili čo najskôr.  

Osobný odber - na adrese našej predajne v Liptovskom Mikuláši: Obchodné centrum MODOM, Predajňa KolagenDrink, 1. mája 4313, 031 01 Liptovský Mikuláš, 031 01 Liptovský Mikuláš (otvorené po-pia, 9:00 - 16:00).

Zásielky normálne odosielame v pondelok až piatok. Predovšetkým počas leta a zimy, keď sú extrémne teploty (vysoké, alebo nízke) tovar v piatok neodosielame, aby sme znížili riziko poškodenia tovaru počas prepravy.