Dôležitý oznam - z dôvodu preventívnych opatrení proti koronavírusu je možné pri platbe na dobierku platiť len platobnou kartou, hotovosť sa neprijíma. Opatrenie platí do odvolania.

VITAMÍNY

Prinášame vám kvalitné vitamíny pre celú rodinu. Komplexné zastúpenie vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ďalších dôležitých zložiek zabezpečí maximálnu podporu imunitného systému a buduje odolnosť voči vírusom a baktériám.
 
Ďalšie produkty sú svojim zložením špeciálne určené na vlasy, nechtypokožku.  Pre športovcov tu nájdete multivitamín, ktorý zabezpečí prísun zložiek, ktoré potrebuje aktívne telo, aby sa zregenerovalo a podávalo maximálne výkony.
 
Nechýba ani najsilnejší antioxidant na trhu, 100 % prírodný produkt z listov moringy a mikrorias, ktorý je bohatý na vitamíny, aminokyseliny, antioxidanty, flavonoidy, pigmenty a iné zložky, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi a podporujú zdravý život. Produkt sa radí medzi superpotraviny - "superfood" a podporuje imunitný systém. 
 
KOLAGENDRINK  prináša mimoriadne kvalitné vitamíny od Švédskej značky SWEDISH NUTRA, predovšetkým v podobe tekutých multivitamínov s príjemnými príchuťami, ktoré sa vynikajúco vstrebávajú. Španielska spoločnosť SOUL LIGHT FOOD sa špecializuje na produkty na báze prírodných biologicky vysoko dostupných aktívnych fytolátok.   Všetky výživové doplnky z našej ponuky spĺňajú najprísnejšie normy EÚ.
 
4
59 1459

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 21 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.