Dôležitý oznam - z dôvodu preventívnych opatrení proti koronavírusu je možné pri platbe na dobierku platiť len platobnou kartou, hotovosť sa neprijíma. Opatrenie platí do odvolania.

VITAMÍNY A MINERÁLY

Prinášame vám kvalitné vitamíny pre celú rodinu. Komplexné zastúpenie vitamínov, minerálov, stopových prvkov a ďalších dôležitých zložiek zabezpečí maximálnu podporu imunitného systému a buduje odolnosť voči vírusom a baktériám.
 
Ďalšie produkty sú svojim zložením špeciálne určené na vlasy, nechtypokožku.  Pre športovcov tu nájdete multivitamín, ktorý zabezpečí prísun zložiek, ktoré potrebuje aktívne telo, aby sa zregenerovalo a podávalo maximálne výkony.
 
Nechýba ani najsilnejší antioxidant na trhu, 100 % prírodný produkt z listov moringy a mikrorias, ktorý je bohatý na vitamíny, aminokyseliny, antioxidanty, flavonoidy, pigmenty a iné zložky, ktoré chránia telo pred voľnými radikálmi a podporujú zdravý život. Produkt sa radí medzi superpotraviny - "superfood" a podporuje imunitný systém. 
 
KOLAGENDRINK  prináša mimoriadne kvalitné vitamíny od Švédskej značky SWEDISH NUTRA, predovšetkým v podobe tekutých multivitamínov s príjemnými príchuťami, ktoré sa vynikajúco vstrebávajú. Španielska spoločnosť SOUL LIGHT FOOD sa špecializuje na produkty na báze prírodných biologicky vysoko dostupných aktívnych fytolátok.   Všetky výživové doplnky z našej ponuky spĺňajú najprísnejšie normy EÚ.
 
14
56 11456

Stránka 1 z 2 - 29 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 29 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.