O nás

Nachádzame sa v dobe, kedy si ľudia opäť uvedomujú dôležitosť a vzácnosť zdravia. Začíname sa viac hýbať, športovať, viac dbáme a zaujímame sa o to, čo obsahuje naša strava a odkiaľ pochádza. Zdravý životný štýl a potreba cítiť sa zdravo sa stáva nevyhnutnosťou. Sme pevne presvedčení o tom, že nič nenahradí zdravú a pestrú stravu. Je to alfa a omega správneho fungovania nášho tela a nemenej dôležitý je aj dostatočný pohyb. Bohužiaľ, dnešná doba a tempo, akým žijeme nám nie vždy umožní stravovať sa podľa našich predstáv a môže sa stať, že nášmu telu začne akútne niečo chýbať. Vtedy siahame po výživových doplnkoch, ktorých primárnou úlohou je zabezpečiť rýchly prísun chýbajúcej látky.

Dnes spolupracujeme s poprednými svetovými výrobcami výživových doplnkov a sme súčasťou vývoja nových ešte efektívnejších technológií, ktoré sú implementované v značke KolagenDrink.

Spolupráca

Ak vás naše produkty zaujali a chcete ich mať vo svojej prevádzke, alebo obchode, stačí nás kontaktovať. Spolupracujeme s lekárňami, ortopedickými klinikami, salónmi krásy, fitnes centramiobchodmi zdravej výživy a podobne.

 

Naše produkty sú tiež v ponuke priamo u našich distribučných partnerov.

Záznamy neboli nájdené...