O nás

Nachádzame sa v dobe, kedy si ľudia opäť uvedomujú dôležitosť a vzácnosť zdravia. Začíname sa viac hýbať, športovať, viac dbáme a zaujímame sa o to, čo obsahuje naša strava a odkiaľ pochádza. Zdravý životný štýl a potreba cítiť sa zdravo sa stáva nevyhnutnosťou. Sme pevne presvedčení o tom, že nič nenahradí zdravú a pestrú stravu. Je to alfa a omega správneho fungovania nášho tela a nemenej dôležitý je aj dostatočný pohyb. Bohužiaľ, dnešná doba a tempo, akým žijeme nám nie vždy umožní stravovať sa podľa našich predstáv a môže sa stať, že nášmu telu začne akútne niečo chýbať. Vtedy siahame po výživových doplnkoch, ktorých primárnou úlohou je zabezpečiť rýchly prísun chýbajúcej látky.
 
Preto sme na trh priniesli výživové doplnky od švédskej spoločnosti Swedish Nutra. Náš výber produktov, ktoré sú dnes vo svete dostupné, bol mimoriadne dôsledný. Chceli sme vám priniesť inovatívne produkty najvyššej kvality, ktorým sami veríme. A tak, po dlhých mesiacoch hľadania vám môžeme predstaviť produkty od spoločnosti Swedish Nutra.
 
Spolupracujeme s poprednými výrobcami výživových doplnkov, predovšetkým kolagénu a na trh prinášame kvalitné kolagénové produkty aj pod vlastnou značkou KolagenDrink.
 
Untitled design (1)
 
Viac o Swedish Nutra:
 
Swedish Nutra

Swedish Nutra je švédska spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou kvalitných výživových d...

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.