COLLAGEN 10 000 PURE PEPTIDE® HYDROLYZOVANÝ RYBÍ KOLAGÉN 500ML: najvyhľadávanejší kolagén na trhu a my vám vysvetlíme prečo

kolagendrink liquid 10 000

O tom, že produkcia kolagénu v ľudskom tele vekom klesá, vie už asi každý. Ako sa to prejavuje? Dôsledky tohto procesu sú viditeľné voľným okom. Vznik vrások, ovísanie pokožky a strata jej hrúbky a pružnosti, zhoršená kvalita vlasov a nechtov. Pokožka, vlasy a nechty nie sú jediné časti tela, ktoré obsahujú kolagén. Kolagén sa nachádza aj v kĺboch, šľachách, väzivách, a dokonca i v očiach alebo vnútornostiach. Preto dochádza aj k zmenám, ktoré síce nevidíme voľným okom, ale o to viac ich pociťujeme. Strata kolagénu nás môže nepríjemne potrápiť aj vznikom zdravotných ťažkostí a bolesťami.

Okrem prirodzenej stravy možno kolagén dopĺňať aj vo forme výživových doplnkov. Ako si vybrať ten správny?

 1. Množstvo kolagénu v dennej dávke – dbajte na to, aby bolo čo najvyššie. Collagen 10 000 obsahuje až 10 000 mg kolagénu v dennej dávke.

 2. Forma kolagénu - vyberte si kolagén v tekutej forme – je najefektívnejší, pretože až 90 % užitej dávky sa vstrebe do tela približne v priebehu 1 minúty a telo ho ihneď distribuuje tam, kde je to potrebné. Collagen 10 000 je už hotový tekutý produkt, ktorý nie je potrebné rozrábať, riediť ani inak pripravovať. Stačí naliať do odmerky a užiť. Zaberie vám to minimum času a vy viete, že vaša dávka bola dodržaná. 

 3. Pôvod kolagénu - rybí kolagén je ľahšie stráviteľný a ľudské telo ho v porovnaní s kolagénom hovädzieho pôvodu vstrebáva až 1,5-násobne efektívnejšie. Collagen 10 000 je rybí kolagén vo forme peptidov a pre ľudské telo je prijateľnejší. Peptidy sú časti kolagénového reťazca, ktoré vie telo jednoducho spracovať. 

  Hoci má rybí kolagén vyššiu vstrebateľnosť, či už si vyberiete hovädzí kolagén alebo rybí kolagén, oba pri pravidelnom užívaní poskytujú telu zdravotné prínosy.

  Rozhodujúcim faktorom pri výbere sú osobné preferencie, diétne obmedzenia akými sú alergie a ciele, ktoré chceme užívaním hydrolyzovaného kolagénu dosiahnuť. My Vám ponúkame obidva druhy kolagénu. 

 4. Nemenej dôležitá je chuť kolagénu. Mnohé kolagény vyrábané z rýb, majú nepríjemnú chuť a zápach a ľahko sa ľuďom sprotivia. S Collagenom 10 000 sa vám toto určite nestane. Má príjemnú chuť aj vôňu lesného ovocia, ktoré pochádzajú zo 100 % prírodných koncentrátov. 
   

  dark-mood-food-2986532_1920

 5. Spôsob výroby a jeho kvalita - Collagen 10 000 schválila EÚ a spĺňa všetky najvyššie európske požiadavky na výrobu, požiadavky Švédskeho úradu verejného zdravotníctva a Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EÚ/EFSA). Je vyrobený vo Švédsku pri dodržiavaní najvyšších štandardov kvality pri procese výroby. Collagen 10 000 získal ocenenie za kvalitu a účinok „Award Winning Ingredient S.N.P. #1 2016 – 2017 Quality & Effect: Collagen Pure Peptide.  

ad3 Award Winningad4 Made in Swedenad7 GMO Free

 

 1. Zloženie - obsah ďalších potrebných látok na to, aby mohlo vaše telo dávku kolagénu efektívne využiť. Bez pochyby najdôležitejšou prídavnou zložkou je vitamín C. Collagen 10 000 ho obsahuje až 120 mg v dennej dávke. Okrem toho obsahuje aj 50 mg kyseliny hyalurónovej, kremík, meď a mnoho ďalších potrebných látok a vitamínov. 

  Collagen 10 000 Fish Liquid SK KolagenDrink -1 (3)
 2. Cena kolagénu - cena vám vie o kolagéne dosť prezradiť a zároveň môže aj zavádzať. Najkvalitnejší kolagén určite nie je ten najlacnejší, ale rozhodne nemusí byť ani ten najdrahší. Collagen 10 000 je z pohľadu kvality určite cenovo najdostupnejší produkt. Doslova ide o kvalitný produkt za najlepšiu cenu.

 

 

 

       AKCIA 60-dnovy program KolagenDrink Collagen 10 000 fish Liquid SK 1-2  Collagen 10 000 Fish Blog €

 

      60 days supply Collagen 10 000 Bovine    _10 000 Bovine Blog €

 

Recenzie o produktoch sú uvedené pod jednotlivými produktami.

Recenzie o našom obchode sú tu:

overené zákazníkmi KolagenDrink

 

referencie collagendrink (2)

Ak hľadáte podrobnejšie informácie o kolagéne, pozrite si aj naše predchádzajúce články na našej stránke (blog), kde nájdete všetko, čo o kolagéne potrebujete vedieť. 

Podporte prirodzenú tvorbu kolagénu - Zinok + Vitamín C lipozomálna forma zaisťuje najvyššiu známu biodostupnosť Vitamínu C a zinku v ľudskom organizme. Vitamín C podporuje syntézu kolagénu a zinok podporuje udržanie zdravých kostí, vlasov, nechtov a pokožky.

LiposomalDrink Zinok a vit c (1)

 

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.