Dôležitý oznam - z dôvodu preventívnych opatrení proti koronavírusu je možné pri platbe na dobierku platiť len platobnou kartou, hotovosť sa neprijíma. Opatrenie platí do odvolania.

Kĺbová výživa, ktorá prináša výsledky, Collagen JOINT SUPPORT

Čo je Collagen JOINT SUPPORT a pre koho je určený

carousel---1160x441___final_003

Collagen JOINT SUPPORT je výživový doplnok primárne určený na podporu pohybového aparátu, ktorý bol  vyvinutý a je vyrábaný vo Švédsku. Svojim jedinečným zložením oslovil všetkých, ktorí ho vyskúšali. Prináša jedinečné výsledky a jeho užívanie je také jednoduché.
 

Ak máte bolesti kĺbov, chrbta, ťažkosti pri pohybe, športovaní, chôdzi či každodennej nevyhnutnej aktivite, Collagen JOINT SUPPORT je určený pre Vás.

Podporuje:

- hybnosť a pružnosť všetkých kĺbov, šliach a svalov,
- tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí,
- predchádzať vzniku degeneračných ochorení, osteoartritídy, artritídy a artrózy,
- stav pokožky a pomáha predchádzať vráskam, celulitíde, striám a pigmentovým škvrnám
- účinok pretrváva až do 2 mesiacov od ukončenia užívania
 
kolagendrink joints
 

Prečo Collagen JOINT SUPPORT?

jedinečné zloženie a účinok

jedinečné zloženie a účinok na všestrannú podporu pohybového aparátu.

Hlavné zložky špeciálneho zloženia na podporu kĺbov výživového doplnku Collagen Joint Support sú chondtroitín, glukozamín, kolagén (až 5000 mg) s obsahom L-karnitínuMSM – zdroj organickej síry. Chondtroitín a glukozamín pomáhajú regenerovať chrupavku a iné spojivové tkanivá - kosti, väzy a šľachy. Pružnosť a výživa kĺbovej chrupavky je podporená schopnosťou chondtroitínu zadržiavať vodu.  
 

Chondroitín pôsobí protizápalovo, redukuje bolesti kĺbov a tlmí aktivitu enzýmov, ktoré poškodzujú chrupavku. Priaznivo pôsobí aj proti bolestiam a zápalom pri artróze kĺbov.

Glukozamín sa nachádza v každej chrupke a je súčasťou veľkých molekúl nazývaných glykozaminoglykány a proteoglykány. Zistilo sa, že glukozamín podaný orálne prechádza do krvi a zachytí sa v chrupke, kde sa zabudováva do týchto štruktúr. Priaznivo ovplyvňuje rovnováhu metabolických procesov v chrupavke a stimuluje bunky chrupavky k produkcii kolagénu. Pomáha tiež ukladať vápnik do kostí a napomáha regenerácii chrupaviek, čím zlepšuje pohyblivosť kĺbov, zmierňuje bolesti aj zápalové procesy. Dôležité je, že pri dlhodobom užívaní glukózamínu sa nielen zmiernili bolesti a zlepšila funkcia postihnutých kĺbov, ale podľa röntgenových snímok sa zastavilo i ďalšie poškodzovanie chrupavky a zužovanie kĺbovej štrbiny. Glukosamín je vhodný predovšetkým pri prevencii artrózy (osteoartrózy).
 
Kolagén znižuje degeneráciu a bolesti kĺbov. Vďaka svojej hladkej gélovej štruktúre umožňuje bezbolestný pohyb kostí v kĺboch. Užívanie kolagénu zabezpečí kĺbom ľahší pohyb, znižuje bolesť často súvisiacu so starnutím a dokonca zníži riziko poškodenia kĺbov. Kolagén spolu s L-karnitínom je účinný pri liečbe osteoartrózy a porúch kĺbov.
 
MSM predstavuje zdroj organickej  a biologicky najlepšie vstrebateľnej formy síry, ktorá zvyšuje zdravie, flexibilitu a pohyblivosť kĺbov. Zmierňuje ich zápaly a redukuje bolesť. MSM pomáha vytvárať spojivové tkanivo a opravovať kĺby, šľachy a väzy. Biologická aktívna síra je jeden zo štyroch najdôležitejších minerálov hojenia v tele, ktoré sú potrebné pre mnoho rôznych kritických telesných funkcií.
 
Zložka Dávka 15 ml ODD %
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 120 mg 150
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 5 µg 200
Vitamín D (cholekalciferol) 15 µg 300
Zmes bylín: 2 mg **
Kurkuma (Curcuma longa), koreň, stonka 1 mg **
Zelený čaj (Carmellia sinensis), prášok z listov 1 mg **
Špeciálna formula na kĺby 6 000 mg **
Hydrolyzovaný kolagén 5 000 mg  
MSM (metylsulfonylmetán) 250 mg  
Glukozamín sulfát 250 mg  
Chondroitín sulfát  250 mg  
L-karnitín 250 mg  
                                                         ODD - odporúčaná denná dávka v %
                                                          ** - ODD nie je stanovená
 

Tekutá forma

  • Collagen JOINT SUPPORT je v tekutej forme. Tá menej zaťažuje žalúdok a účinné látky z výživového doplnku sa efektívnejšie dostanú do organizmu.

 

Chuť

  • Chuť výživového produktu a jeho užívanie. Mnohé výživové doplnky majú nepríjemnú chuť a zápach a ľahko sa ľuďom sprotivia. S Collagenom JOINT SUPPORT sa vám toto určite nestane. Má príjemnú chuť aj vôňu lesného ovocia, ktoré pochádzajú zo 100 % prírodných koncentrátov.

 

dark-mood-food-2986532_1920

Keďže je v tekutej forme, stačí naliať do odmerky odporúčané množstvo a budete si istý, že táto dávka je presne taká, akú vaše  telo potrebuje.

prírodný produkt

  • Collagen JOINT SUPPORT je prírodný produkt získaný z výťažkov potravy a rastlín.

SK prirodny produkt

výroba a kvalita

  • Spôsob výroby a jeho kvalita - Collagen JOINT SUPPORT schválila EÚ a spĺňa všetky najvyššie európske požiadavky na výrobu, požiadavky Švédskeho úradu verejného zdravotníctva a Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EÚ/EFSA). Je vyrobený vo Švédsku pri dodržiavaní najvyšších štandardov kvality pri procese výroby.awards kolagendrink sweden (2)

HACCP   green world care   SE urad ver. zdrav.

Cena 

  • cena vám vie o výživovom doplnku dosť prezradiť a zároveň môže aj zavádzať. Najkvalitnejšia kĺbová výživa určite nie je tá najlacnejšia, ale rozhodne nemusí byť ani tá najdrahšia. Collagen JOINT SUPPORT je z pohľadu kvality určite cenovo najdostupnejší produkt. Doslova ide o kvalitný produkt za najlepšiu cenu.

 

      99 JointSupport-SK-KolagenDrink   33 JointSupport-SK-KolagenDrink

Recenzie o produktoch sú uvedené pod jednotlivými produktami.

Recenzie o našom obchode sú tu:

overené zákazníkmi KolagenDrink

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.