Kĺbová výživa, ktorá prináša výsledky, Collagen JOINT SUPPORT

Čo je Collagen JOINT SUPPORT a pre koho je určený

carousel---1160x441___final_003

Collagen JOINT SUPPORT je výživový doplnok primárne určený na podporu pohybového aparátu, ktorý bol  vyvinutý a je vyrábaný vo Švédsku. Svojim jedinečným zložením oslovil všetkých, ktorí ho vyskúšali. Prináša jedinečné výsledky a jeho užívanie je také jednoduché.
 

Ak máte bolesti kĺbov, chrbta, ťažkosti pri pohybe, športovaní, chôdzi či každodennej nevyhnutnej aktivite, Collagen JOINT SUPPORT je určený pre Vás.

Podporuje:

- hybnosť a pružnosť všetkých kĺbov, šliach a svalov,
- tvorbu kolagénu pre normálnu funkciu chrupaviek a kostí,
- predchádzať vzniku degeneračných ochorení, osteoartritídy, artritídy a artrózy,
- stav pokožky a pomáha predchádzať vráskam, celulitíde, striám a pigmentovým škvrnám
- účinok pretrváva až do 2 mesiacov od ukončenia užívania
 
kolagendrink joints
 

Prečo Collagen JOINT SUPPORT?

jedinečné zloženie a účinok

jedinečné zloženie a účinok na všestrannú podporu pohybového aparátu.

Hlavné zložky špeciálneho zloženia na podporu kĺbov výživového doplnku Collagen Joint Support sú chondtroitín, glukozamín, kolagén (až 5000 mg) s obsahom L-karnitínuMSM – zdroj organickej síry. Chondtroitín a glukozamín pomáhajú regenerovať chrupavku a iné spojivové tkanivá - kosti, väzy a šľachy. Pružnosť a výživa kĺbovej chrupavky je podporená schopnosťou chondtroitínu zadržiavať vodu.  
 

Chondroitín pôsobí protizápalovo, redukuje bolesti kĺbov a tlmí aktivitu enzýmov, ktoré poškodzujú chrupavku. Priaznivo pôsobí aj proti bolestiam a zápalom pri artróze kĺbov.

Glukozamín sa nachádza v každej chrupke a je súčasťou veľkých molekúl nazývaných glykozaminoglykány a proteoglykány. Zistilo sa, že glukozamín podaný orálne prechádza do krvi a zachytí sa v chrupke, kde sa zabudováva do týchto štruktúr. Priaznivo ovplyvňuje rovnováhu metabolických procesov v chrupavke a stimuluje bunky chrupavky k produkcii kolagénu. Pomáha tiež ukladať vápnik do kostí a napomáha regenerácii chrupaviek, čím zlepšuje pohyblivosť kĺbov, zmierňuje bolesti aj zápalové procesy. Dôležité je, že pri dlhodobom užívaní glukózamínu sa nielen zmiernili bolesti a zlepšila funkcia postihnutých kĺbov, ale podľa röntgenových snímok sa zastavilo i ďalšie poškodzovanie chrupavky a zužovanie kĺbovej štrbiny. Glukosamín je vhodný predovšetkým pri prevencii artrózy (osteoartrózy).
 
Kolagén znižuje degeneráciu a bolesti kĺbov. Vďaka svojej hladkej gélovej štruktúre umožňuje bezbolestný pohyb kostí v kĺboch. Užívanie kolagénu zabezpečí kĺbom ľahší pohyb, znižuje bolesť často súvisiacu so starnutím a dokonca zníži riziko poškodenia kĺbov. Kolagén spolu s L-karnitínom je účinný pri liečbe osteoartrózy a porúch kĺbov.
 
MSM predstavuje zdroj organickej  a biologicky najlepšie vstrebateľnej formy síry, ktorá zvyšuje zdravie, flexibilitu a pohyblivosť kĺbov. Zmierňuje ich zápaly a redukuje bolesť. MSM pomáha vytvárať spojivové tkanivo a opravovať kĺby, šľachy a väzy. Biologická aktívna síra je jeden zo štyroch najdôležitejších minerálov hojenia v tele, ktoré sú potrebné pre mnoho rôznych kritických telesných funkcií.
 
Zložka Dávka 15 ml ODD %
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 120 mg 150
Vitamín B12 (kyanokobalamín) 5 µg 200
Vitamín D (cholekalciferol) 15 µg 300
Zmes bylín: 2 mg **
Kurkuma (Curcuma longa), koreň, stonka 1 mg **
Zelený čaj (Carmellia sinensis), prášok z listov 1 mg **
Špeciálna formula na kĺby 6 000 mg **
Hydrolyzovaný kolagén 5 000 mg  
MSM (metylsulfonylmetán) 250 mg  
Glukozamín sulfát 250 mg  
Chondroitín sulfát  250 mg  
L-karnitín 250 mg  
                                                         ODD - odporúčaná denná dávka v %
                                                          ** - ODD nie je stanovená
 

Tekutá forma

  • Collagen JOINT SUPPORT je v tekutej forme. Tá menej zaťažuje žalúdok a účinné látky z výživového doplnku sa efektívnejšie dostanú do organizmu.

 

Chuť

  • Chuť výživového produktu a jeho užívanie. Mnohé výživové doplnky majú nepríjemnú chuť a zápach a ľahko sa ľuďom sprotivia. S Collagenom JOINT SUPPORT sa vám toto určite nestane. Má príjemnú chuť aj vôňu lesného ovocia, ktoré pochádzajú zo 100 % prírodných koncentrátov.

 

dark-mood-food-2986532_1920

Keďže je v tekutej forme, stačí naliať do odmerky odporúčané množstvo a budete si istý, že táto dávka je presne taká, akú vaše  telo potrebuje.

prírodný produkt

  • Collagen JOINT SUPPORT je prírodný produkt získaný z výťažkov potravy a rastlín.

SK prirodny produkt

výroba a kvalita

  • Spôsob výroby a jeho kvalita - Collagen JOINT SUPPORT schválila EÚ a spĺňa všetky najvyššie európske požiadavky na výrobu, požiadavky Švédskeho úradu verejného zdravotníctva a Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EÚ/EFSA). Je vyrobený vo Švédsku pri dodržiavaní najvyšších štandardov kvality pri procese výroby.awards kolagendrink sweden (2)

HACCP   green world care   SE urad ver. zdrav.

Cena 

  • cena vám vie o výživovom doplnku dosť prezradiť a zároveň môže aj zavádzať. Najkvalitnejšia kĺbová výživa určite nie je tá najlacnejšia, ale rozhodne nemusí byť ani tá najdrahšia. Collagen JOINT SUPPORT je z pohľadu kvality určite cenovo najdostupnejší produkt. Doslova ide o kvalitný produkt za najlepšiu cenu.

 

         99 days supply Joint Support kolagendrinkSK  (2)  33 days supply Joint Support kolagendrinkSK

Recenzie o produktoch sú uvedené pod jednotlivými produktami.

Recenzie o našom obchode sú tu:

overené zákazníkmi KolagenDrink