Swedish Nutra

Swedish Nutra je švédska spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou kvalitných výživových doplnkov. Na trhu je od roku 2013 a svoje produkty úspešne rozmiestňuje do mnohých krajín EÚ, ale aj mimo EÚ a do krajín Ázie.
 
Swedish Nutra – zaručená bezpečnosť a kvalita
  • certifikovaný výrobca, ktorý spĺňa všetky požiadavky Švédskeho úradu verejného zdravotníctva a všetky požiadavky Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EÚ/EFSA),
  • dodržiava najvyššie štandardy kvality,
  • spĺňa všetky požiadavky výroby článku 4 Nariadenia (ES) 852/2004 o hygiene potravín,
  • do svojho výrobného procesu zahŕňa Systém analýzy rizika a stanovenia kritických kontrolných bodov (HACCP), čo je najrozšírenejší systém zameraný na zaistenie bezpečnosti potravín.
 
Všetky zložky produktov spoločnosti Swedish Nutra:
- sú vyrábané podľa noriem ISO – GMP (Správna výrobná prax)
- sú schválené EÚ
- pochádzajú od najuznávanejších, popredných výrobcov, ktorí disponujú certifikátmi analýzy (CoA).
     HACCP                  green world care                SE urad ver. zdrav.               GMP
Kolagénové alebo vitamínové produkty Swedish Nutra sú prevažne v tekutej forme a užívajú sa ako hotové drinky, ktoré nie je potrebné rozrábať. Stačí naliať do odmerky odporúčané množstvo konkrétneho výživového doplnku a budete si istý, že tá dávka je presne taká, akú vaše telo potrebuje. Tieto produkty spoločnosť vyvíjala na základe spätnej väzby konečných spotrebiteľov. Tým, že produkty sú v tekutej forme, ich zložky (vitamíny, prvky a iné látky) sa do krvného obehu dostanú omnoho rýchlejšie než doplnky vo forme tabliet, alebo v prípade kolagénových doplnkov efektívnejšie než pri aplikácii na pokožku vo forme krému.
 
A prečo sú vlastne v tekutej forme? Po prvé preto, aby nezaťažovali tráviaci systém a po druhé preto, lebo je dokázané, že v tekutej forme sa vstrebe až 90 % účinných látok. Pri tabletkách a kapsulách sa žalúdok musí vysporiadať aj s mnohými pomocnými látkami, ktoré tvoria napríklad obal tablety.
 
Samozrejme, pri výrobe spoločnosť Swedish Nutra myslí aj na svoju environmentálnu zodpovednosť, ktorú má voči planéte. Z tohto hľadiska je prioritou spoločnosti postupovať pri výrobe tak, aby nemala nepriaznivý ekologický dopad na planétu a nezanechávala po sebe žiadne stopy znečistenia. Swedish Nutra takisto nabáda svojich zákazníkov, aby sa snažili konať rovnako.
 
production 2 production 3production 4
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.