Dôležitý oznam - z dôvodu preventívnych opatrení proti koronavírusu je možné pri platbe na dobierku platiť len platobnou kartou, hotovosť sa neprijíma. Opatrenie platí do odvolania.

Swedish Nutra

Swedish Nutra je švédska spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom a výrobou kvalitných výživových doplnkov. Na trhu je od roku 2013 a svoje produkty úspešne rozmiestňuje do mnohých krajín EÚ, ale aj mimo EÚ a do krajín Ázie.
 
Swedish Nutra – zaručená bezpečnosť a kvalita
  • certifikovaný výrobca, ktorý spĺňa všetky požiadavky Švédskeho úradu verejného zdravotníctva a všetky požiadavky Európskeho úradu pre bezpečnosť potravín (EÚ/EFSA),
  • dodržiava najvyššie štandardy kvality,
  • spĺňa všetky požiadavky výroby článku 4 Nariadenia (ES) 852/2004 o hygiene potravín,
  • do svojho výrobného procesu zahŕňa Systém analýzy rizika a stanovenia kritických kontrolných bodov (HACCP), čo je najrozšírenejší systém zameraný na zaistenie bezpečnosti potravín.
 
Všetky zložky produktov spoločnosti Swedish Nutra:
- sú vyrábané podľa noriem ISO – GMP (Správna výrobná prax)
- sú schválené EÚ
- pochádzajú od najuznávanejších, popredných výrobcov, ktorí disponujú certifikátmi analýzy (CoA).
     HACCP                  green world care                SE urad ver. zdrav.               GMP
Kolagénové alebo vitamínové produkty Swedish Nutra sú prevažne v tekutej forme a užívajú sa ako hotové drinky, ktoré nie je potrebné rozrábať. Stačí naliať do odmerky odporúčané množstvo konkrétneho výživového doplnku a budete si istý, že tá dávka je presne taká, akú vaše telo potrebuje. Tieto produkty spoločnosť vyvíjala na základe spätnej väzby konečných spotrebiteľov. Tým, že produkty sú v tekutej forme, ich zložky (vitamíny, prvky a iné látky) sa do krvného obehu dostanú omnoho rýchlejšie než doplnky vo forme tabliet, alebo v prípade kolagénových doplnkov efektívnejšie než pri aplikácii na pokožku vo forme krému.
 
A prečo sú vlastne v tekutej forme? Po prvé preto, aby nezaťažovali tráviaci systém a po druhé preto, lebo je dokázané, že v tekutej forme sa vstrebe až 90 % účinných látok. Pri tabletkách a kapsulách sa žalúdok musí vysporiadať aj s mnohými pomocnými látkami, ktoré tvoria napríklad obal tablety.
 
Samozrejme, pri výrobe spoločnosť Swedish Nutra myslí aj na svoju environmentálnu zodpovednosť, ktorú má voči planéte. Z tohto hľadiska je prioritou spoločnosti postupovať pri výrobe tak, aby nemala nepriaznivý ekologický dopad na planétu a nezanechávala po sebe žiadne stopy znečistenia. Swedish Nutra takisto nabáda svojich zákazníkov, aby sa snažili konať rovnako.
 
production 2 production 3production 4
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.