60-dňový program COLLAGEN 10 000 PURE PEPTIDE® hydrolyzovaný rybí kolagén 3 x 500 ml

 
Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 
Do vypredania zásob!
 
Číslo šarže: C1F280520A (C-Collagen, 1-10000, F-Fish, 280520 - dátum výroby).
 
Mimoriadne účinný a kvalitný Švédsky tekutý kolagén Collagen 10 000 Pure Peptide®  KolagenDrink je tekutý hydrolyzovaný rybí kolagén vyrábaný vo Švédsku pri dodržiavaní najvyšších štandardov kvality. Výživový doplnok zvyšuje hydratáciu a elasticitu pokožky, potláča tvorbu vrások, podporuje zdravé a silné vlasy, nechty, kosti a kĺby. Obsahuje až 10 000 mg kolagénu PURE PEPTIDE® v jednej dávke a ďalšie zložky, akými sú kyselina hyalurónovávitamín C, biotín, kremík, meď, vitamíny B5, B6 a B12, ktoré pôsobia synergicky a spoločne robia produkt vysoko účinným.
 
 
Výživový doplnok s príchuťou lesných plodov. 
Obsah: 2 x 500 ml
Dostupnosť Skladom - odosielame ihneď
Bežná cena €65,85
Ušetríte €16,85 (–26 %)
€49    
Kód tovaru 171
Značka KolagenDrink
Kategória KOLAGÉN
 
Prečo je produkt zlacnený? Výrobca dal na produkt nesprávnu etiketu. Preto sme museli každý produkt opatriť dodatočnou etiketou, kde sú uvedené všetky potrebné informácie o produkte. Produkt je v zľave, pretože vzhľad produktu nespĺňa štandard, pod akým chceme naše výrobky predávať.
 
Ako viem, že ide o Collagen 10 000? Každá skupina produktov má svoje výrobné číslo (číslo šarže - LOT). Toto číslo uvádza informácie o produkte, druh produktu a dátum výroby produktu. Collagen 10 000 má číslo (LOT: C1F...) „C“ ako Collagen, „1“ ako 10000, „F“ ako Fish (rybí).
 
Aké je číslo šarže produktov, ktoré sú v zľave a aký je ich dátum spotreby? C1F280520A, Máj 2022.
 
Na etikete je napísané „30-dňové balenie“ a na dodatočnej etikete je uvedené „20-dňové balenie“. Čo teda platí? Ide o 20-dňové balenie.
 
1 icons kolagenDRINK
Kolagén je vo vode nerozpustná bielkovina, ktorá tvorí približne 30 % všetkých proteínov v ľudskom tele a v tele živočíchov. Je to základná stavebná jednotka kostí, kĺbov, chrupaviek, pokožky, ale aj vlasov a nechtov. Pre naše telo je absolútne prirodzený. Vekom sa jeho prirodzená produkcia spomaľuje a približne v 40. roku života jeho tvorba takmer prestáva a starnutie začína byť omnoho viditeľnejšie.
 
Účinky užívania hydrolyzovaného kolagénu podľa vedeckých štúdií
science (4)
 
Zdravšia pokožka
Pravidelný príjem hydrolyzovaného kolagénu môže podporiť celkové zdravie pokožky a zmierniť prejavy starnutia. Pri pravidelnom užívaní kolagénu došlo k zníženiu výskytu vrások, zvýšila sa hydratácia a hladkosť pokožky, jej elasticita a pružnosť (*). Ženy vo veku 35 až 55 rokov už po 8 týždňoch užívania hydrolyzovaného kolagénu zaznamenali významné zlepšenie elasticity kože a hydratácie pokožky (*). Kolagén môže pomôcť aj pri celulitíde, striách či akné tým, že podporuje proces hojenia rán a jaziev (*). U žien vo veku 24 až 55 rokov, ktoré užívali kolagén došlo k zmierneniu prejavov celulitídy a k zhrubnutiu pokožky oproti skupine žien, ktorá užívala placebo (*).
Existuje množstvo ďalších vedeckých štúdií, ktoré potvrdzujú priaznivé účinky užívania hydrolyzovaného kolagénu na pokožku a pleť.
 
Zníženie bolesti a degenerácie kĺbov a podpora zdravia kostí a rastu svalovej hmoty.
Spojivové tkanivá kĺbov, šliach a väzov sú tvorené prevažne kolagénom (*). Nedostatok kolagénu môže ovplyvniť pohybové schopnosti a flexibilitu a môže viesť k ochoreniam kĺbov, akými sú reumatoidná artritída a osteoartróza. Hydrolyzovaný kolagén pomáha udržiavať integritu šliach a väzov, podporuje prevenciu a liečbu reumatoidnej artritídy a osteoartritídy (*), zmierňuje bolesť a opuchy kĺbov (*) a pomáha regenerovať šľachy (*). Užívanie hydrolyzovaného kolagénu pomohlo znížiť bolesť kĺbov zapríčinenú športovou aktivitou (*). Kolagén zohráva dôležitú úlohu, ako doplnková terapia pri prevencii a liečbe osteoporózy a osteoartritídy (*) a zmierňuje príznaky osteoporózy (*) (*). Užívanie hydrolyzovaného kolagénu má potenciál výrazne zlepšiť bežné denné aktivity ako chodenie po schodoch alebo spánok, a tým aj kvalitu života.
Kolagén pomáhajú zvyšovať svalovú hmotu u ľudí, ktorí trpia sarkopéniou. Ide o stratu svalovej hmoty, ktorá nastáva dôsledok starnutia.  Vedci tvrdia, že užívanie hydrolyzovaného kolagénu môže podporiť syntézu svalových proteínov, ako je kreatín, a môže tiež stimulovať rast svalov po cvičení (*).
 
Zdravšie nechty a vlasy 
Krehké, štiepacie či lámajúce sa nechty sú často zapríčinené aj nedostatkom kolagénu. Pravidelný príjem hydrolyzovaného kolagénu môže zvýšiť rast nechtov o 12 % a znížiť frekvenciu ich lámavosti až o 42 %. K významnému zlepšeniu kvality nechtov môže dôjsť už po štyroch týždňoch užívania hydrolyzovaného kolagénu (*). Užívanie kolagénu môže podporiť rast vlasov (*). Kolagén je súčasťou kmeňových buniek vlasových folikulov, ktoré pomáhajú vytvárať nové vlasy. Nedostatok kolagénu môže spôsobiť predčasné starnutie vlasových kmeňových buniek a spôsobiť tak predčasné vypadávanie vlasov (*), (*). 
 
Vysoko účinný vďaka komplexnému zloženiu  
KolagenDrink COLLAGEN 10 000, 500 ml je vysoko účinný produkt, vďaka svojmu komplexnému zloženiu a tekutej forme, ktorá menej zaťažuje žalúdok a zabezpečuje dokonalú absorpciu účinných látok. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí a chrupaviek, ďasien, pokožky a správnej funkcii zubov. Kyselina pantoténová (B5) prispieva k správnej syntéze a látkovej premene vitamínu D, ktorý je dôležitý pre udržanie zdravých kostí. Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej činnosti.  Biotín  prispieva k udržaniu zdravých vlasov a pokožky. Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie.  Meď prispieva k zdravej pigmentácii vlasov a pokožky. Kyselina hyalurónová  naväzuje vodu a vytvára gélovitú štruktúru.  Hydratuje pokožku a vlasy. V kĺboch sa správa ako tlmič nárazov. Kremík priaznivo pôsobí na kožu, vlasy, nechty a kosti a pohybový aparát.
 
Vhodné pre
Výživový doplnok Collagen 10 000 Pure Peptide® je vhodný pre mužov aj ženy. Nie je vhodný pre deti. 
 
Dávkovanie a užívanie
Vypite ráno, alebo počas dňa 25 ml výživového doplnku (odmerka je položená na vrchnáku). 25 ml predstavuje odporúčanú dennú dávku.  V prípade potreby zapite vodou.  Jedno balenie vydrží 20 dní pri každodennom užívaní.  
 
Upozornenie
Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Výživový doplnok je nevhodný pre deti. V prípade zdravotných ťažkostí, tehotenstva a dojčenia sa pred užívaním výživového doplnku poraďte s vašim lekárom.
Výživový doplnok je nevhodný pri alergii na rybie produkty. 
 
Skladovanie
Skladujte na chladnom a tmavom mieste. Po otvorení spotrebujte do 2 mesiacov a skladujte v chladničke.
 
Zloženie
Viackrát filtrovaná voda, prírodná zmes ovocných štiav z koncentrátov; pomaranč, jablko, mandarínka, guava, papája, limetka, mango, ananás, hrozno, hydrolyzovaný kolagén obsahuje aminokyseliny: glycín, L-prolín, L-alanín, L-hydroxyprolín, kyselina L-glutámová, L-arginín, kyselina L-asparágová, L-serín, L-lyzín, L-leucín, L-valín, L-treonín, L-fenylalanín, L-izoleucín, L-hydroxylyzín, L-metionín, L-histidín, L-tyrozín, L-cysteín), sladidlo (fruktóza), kyselina L-askorbová, prírodná príchuť (pravá jahoda), prírodná farba (purpurový zemiakový prášok), emulgátor (xantánová guma), konzervátor sviežosti (sorban draselný, benzoan sodný), meď (glukónan meďnatý), kyselina hyalurónová, D-pantotenát vápenatý, kremík (oxid kremičitý), D-biotín, pyridoxínhydrochlorid, regulátor kyslosti (kyselina citrónová, kyselina jablčná), sladidlo (glykozidy steviolu), metylkobalamín.
 
Neobsahuje GMO, pšenicu, lepok, sóju, vajcia, orechy a mliečne výrobky.
 
Zložka Dávka ODD
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 120 mg 150 %
Kyselina pantoténová (D-pantotenát vápenatý) 5 mg 30 %
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 1 mg 71 %
Biotín (D-biotín) 5 000 µg 10 000 %
Vitamín B12 (metylkobalamín) 24 µg 960 %
Meď (glukónan meďnatý) 1 mg 100 %
Kyselina hyalurónová 50 mg **
Kremík (oxid kremičitý) 7 mg **
Hydrolyzovaný kolagén rybieho pôvodu - typ 1 a 3 10 000 mg **
ODD - odporúčaná denná dávka    ** - ODD nie je stanovená
 
Zastúpenie aminokyselín v dávke 10 000 mg rybieho kolagénu  mg %
L-alanín 756.7 mg 8,18
L-arginín 813.9 mg 8,80
kyselina L-asparágová 470.3 mg 5,09
kyselina L-glutámová 970 mg 10,49
glycín 1997.2 mg 21,60
L-histidín 230 mg 2,49
L-hydroxylyzín 140 mg 1,51
L-hydroxyprolín 680 mg 7,36
L-izoleucín 120 mg 1,30
L-leucín 220 mg 2,38
L-lyzín 450 mg 4,87
L-metionín 170 mg 1,84
L-fenylalanín 210 mg 2,27
L-prolín 1050 mg 11,36
L-serín 367 mg 3,97
L-treonín 370 mg 4,00
L-tyrozín 50 mg 0,54
L-valín 170 mg 1,84
L-cysteín 10 mg 0,11
Výživové hodnoty
1 dávka 25 ml
Počet dávok v balení: 20
Množstvo v jednej dávke
Kalórie 54,4
% hodnoty v dennej dávke*
Tuky 0 g 0 %
Nasýtené 0 g 0 %
Nenasýtené 0 g
Sodík 5 mg 0 %
Sacharidy 4,4 g 1 %
Vláknina 0 g 0 %
Cukry 4,4 g
Bielkoviny 9,2 g 18 %

 * Percentuálne denné hodnoty sú založené na diéte s obsahom 2 000 kalórii

 
Schválenie
Schválené Úradom verejného zdravotníctva SR pod číslom spisu 2548/2018 - COLLAGEN 10 000, tekutina - roztok.
 
Vyrobené vo Švédsku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.